Strona główna
O nas  O NAS
Galerie  GALERIE
Kontakt  KONTAKT
Rejestracja  REJESTRACJA ON-LINE
Facebook
fourMed
GinekologiaStomatologiaBadania laboratoryjneInternaOrtopediaUrologia
ortopeda
ORTOPEDIA
SPECJALIŚCI
CHIRURGIA
SPECJALIŚCI
USŁUGI
CENNIK

Bolą Cię stawy, boli Cię kolano, biodro? Problemy z chodzeniem, kłopoty mięśniowe czy ze ścięgnami? A może masz zwyrodnienie stawowe, przeciążenie stawów z powodu nadmiaru wysiłki, ćwiczeń? 

Zapraszamy na konsultacje ortopedyczne i skorzystanie z zabiegów regeneracyjnych w obrębie stawów z wykorzystaniem następujących preparatów:

Osocze bogatopłytkowe to preparat wykorzystywany do regeneracji uszkodzonych tkanek miękkich. Zawiera osoczowy czynnik wzrostu, który intensywnie przyspiesza gojenie się ran, stymuluje odbudowę mięśni, ścięgien oraz stawów. Preparat uzyskiwany jest z krwi pacjenta. 

Terapia osoczem bogatopłytkowym wraz z kwasem hialuronowym jest doskonałą metodą w leczeniu schorzeń stawów, a szczególnie choroby zwyrodnieniowej stawów.
Kwas hialuronowy jako dodatkowy składnik do osocza bogatopłytkowego działa jako osłona dla osocza przez co zwiększa czas działania płytek krwi i uwalniania zawartych w nim czynników wzrostu do chorych tkanek. Kwas hialuronowy spełnia więc kluczową rolę w regeneracji stawów osoczem bogatopłytkowym. Tworzy on sprzyjające środowisko dla działania komórek osocza, wydłuża czas działania i efektywność procesu regeneracji stawu. Podanie osocza w osłonie kwasu hialuronowego skutecznie rozpoczyna proces naprawczy (regeneracyjny) uszkodzonego stawu dając uśmierzenie dolegliwości i regenerację zniszczonych tkanek.

Zapraszamy na konsultacje.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
STOMATOLOGIA
BADANIA LABORATORYJNE
INTERNA
ORTOPEDIA
UROLOGIA
GALERIE
KONTAKT
REJESTRACJA ON-LINE
FOURMED Przychodnia Specjalistyczna
ul. Świętokrzyska 30, 05-300 Mińsk Mazowiecki, tel. (25) 757 57 43
Agencja reklamowa e-ho