Strona główna
O nas  O NAS
Galerie  GALERIE
Kontakt  KONTAKT
Rejestracja  REJESTRACJA ON-LINE
Facebook
fourMed
GinekologiaStomatologiaBadania laboratoryjneInternaOrtopediaUrologia
ortopeda
ORTOPEDIA
SPECJALIŚCI
CHIRURGIA
SPECJALIŚCI
USŁUGI
CENNIK

Ortopedia

Schorzenia ortopedyczne mogą być wynikiem urazu lub zwyrodnienia. Bez względu na ich przyczynę, ograniczają mobilność, powodują ból oraz dyskomfort w codziennym życiu. Często niezbędna jest operacja. Najważniejsza dla powodzenia leczenia operacyjnego jest właściwa diagnostyka. 

Fourmed Przychodnia Specjalistyczna oferuje ambulatoryjne diagnozowanie i leczenie chorych ze schorzeniami i urazami układu kostno-stawowego (kości, kręgosłupa, stawów-złamania, skręcenia)

Chirurgia ogólna i dziecięca

Chirurgia ogólna zajmuje się leczeniem operacyjnym narządów ciała ludzkiego. W przychodni Fourmed możliwe są konsultacje lekarskie dotyczące: chorób układu pokarmowego i narządów jamy brzusznej, patologie skóry, chorób skóry, naczyń krwionośnych i limfatycznych. 
Badanie kliniczne może być wzbogacone o badania ultrasonograficzne wyżej wymienionych organów, które obecnie jest niezbędne do prawidłowo przeprowadzenia badania przedmiotowego pacjenta.

Chirurgia onkologiczna

Skuteczność wyleczenia chorób nowotworowych zależy w dużej mierze od od tego jak wcześnie uda nam się wykryć nowotwór złośliwy i rozpocząć leczenie. Niezwykle ważne jest aby nie lekceważyć nawet najbardziej subiektywnych objawów chorobowych i w razie pogorszenia stanu zdrowia, osłabienia, nadmiernej utraty wagi, bądź pojawienia się nieprawidłowości skonsultować to z lekarzem.

 

 

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
STOMATOLOGIA
BADANIA LABORATORYJNE
INTERNA
ORTOPEDIA
UROLOGIA
GALERIE
KONTAKT
REJESTRACJA ON-LINE
FOURMED Przychodnia Specjalistyczna
ul. Świętokrzyska 30, 05-300 Mińsk Mazowiecki, tel. (25) 757 57 43
Agencja reklamowa e-ho