Strona główna
O nas  O NAS
Galerie  GALERIE
Kontakt  KONTAKT
Rejestracja  REJESTRACJA ON-LINE
Facebook
fourMed
GinekologiaStomatologiaBadania laboratoryjneInternaOrtopediaUrologia
USG 3 Dkonsultacje ginekologiczneopieka nad ciężarnąstomatologiaortpedia i chirurgiainternaurologiadiagnostyka

O Nas

FourMed to przychodnia specjalistyczna w Mińsku Mazowieckim. Naszym pacjentom oferujemy ambulatoryjne świadczenia zdrowotne z zakresu:

Położnictwo i ginekologia

Proponujemy prowadzenie ciąży, konsultacje ginekologiczne, wykonywanie badań ultrasonograficznych, kwalifikacje do operacji ginekologicznych, poradnictwo antykoncepcyjne, diagnostykę chorób szyjki macicy, leczenie nieprawidiłowych krwawień macicznych. Każdy zatrudniony lekarz ginekolog-położnik posiada certyfikat sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Fundacji Medycyny Płodowej z Londynu do wykonywania specjalistycznych badań ultrasonograficznych w ciąży.

Stomatologia

Usługi świadczone przez lekarza specjalistę stomatologa obejmują: endodoncję, protetykę, stomatologię zachowawczą, chirurgię stomatologiczną, chirurgię szczękową. Oferta skierowana jest dla dorosłych i dzieci. Zabiegi stomatologiczne wykonywane są w znieczuleniu z użyciem aparatury Stern Webera z możliwością wykorzystania radiowizjografii tj. obrazowania cyfrowego.  

Ortopedia, Chirurgia, Chirurgia dziecięca

Zapraszamy na konsultacje specjalistyczne

Ultrasonografia:

Zapraszamy na badania ultrasonograficzne: piersi, stawów biodrowych noworodków, tarczycy, jamy brzusznej, echo serca, Doppler naczyń, położniczo-ginekologiczne, 

Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, Endokrynologia, Diabetologia

Internista/ lekarz medycyny rodzinnej zajmuje się całym procesem leczenia pacjenta, zaczynając od profilaktyki, przez diagnostykę, leczenie, rehabilitację oraz kontrolę stanu zdrowia. Wiedza internistyczna obejmuje szczegółową znajomość fizjologii i chorób układu: krążenia, pokarmowego, oddechowego, moczowego, wydzielania wewnętrznego, krwiotwórczego, odpornościowego i narządu ruchu. Przychodnia oferuję opiekę nad osobami dorosłymi i dziećmi od drugiego roku życia.

Kardiologia

Dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami i wadami układu sercowo-naczyniowego (serca, aorty i mniejszych naczyń krwionośnych), ich rozpoznawaniem i leczeniem. W przychodni istnieje możliwość wykonania zarówno konsultacji kardiologicznej jak i badania echo (USG) serca.

Punkt pobrań badań laboratoryjnych 

Uzupełnieniem konsultacji medycznych jest laboratorium medyczne, w którym jest możliwość wykonania wszystkich badań laboratoryjnych. Współpracujemy z największymi laboratoriami medycznymi w Polsce co daje gwarancję jakości i rzetelności wykonywanych badań. Usługodawcą badań laboratoryjnych dla firmy Fourmed jest Diagnostyka laboratoria medyczne i analityczne oraz Alab Laboratoria.

Gabinet zabiegowy

Zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, biopsja, punkcje, punkcja stawów, iniekcje, usuwanie zmian skórnych.

 

RODO - Obowiązek Informacyjny

Szczegółowy zakres świadczeń dostępny jest w rejestracji.

Informacje na temat Praw Pacjenta i kontakt do Biura Rzecznika Praw Pacjenta dostępne są w rejestracji

W sprawie skarg i wniosków przyjmuje Kierownik Przychodni w dniach poniedziałek i piątek w godzinach 15.00 - 16.00, na spotkania należy umawiać się w rejestracji.

Dokumentacja medyczna udostępniana jest na wniosek Pacjenta lub jego przedstawiciela ustawowego, informacje dostępne są w rejestracji.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
STOMATOLOGIA
BADANIA LABORATORYJNE
INTERNA
ORTOPEDIA
UROLOGIA
GALERIE
KONTAKT
REJESTRACJA ON-LINE
FOURMED Przychodnia Specjalistyczna
ul. Świętokrzyska 30, 05-300 Mińsk Mazowiecki, tel. (25) 757 57 43
Agencja reklamowa e-ho